E-learning szyty na miarę

 

  1. Jakie powinny być szkolenia e-learningowe dla firm?
  2. Platforma szkoleniowa dla firm – dopracowane materiały, szybki dostęp
  3. Szkolenia specjalistyczne dla branży budowlanej i nieruchomości oraz sektora bankowego

E-learning jest metodą nauki zdalnej, która wykorzystuje grafikę, wideo, audio i tekst. Jest wygodna, dostępna i pozwala na realizowanie szkoleń, kursów i warsztatów o każdej porze, niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Wszystko odbywa się za pośrednictwem dedykowanej platformy, a jedyne czego potrzeba to dostęp do Internetu i odpowiednie urządzenie. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, wprowadziliśmy starannie dopasowane, szyte na miarę XXI wieku, nowoczesne szkolenia zamknięte.

Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w taką formę szkoleń i poznaj zalety e-learningu!

Jakie powinny być szkolenia e-learningowe dla firm?

E-learning, oprócz wygody, swobody realizacji tematu i indywidualnego podejścia daje wiele innych możliwości. Pracownicy deklarują, że taka forma inwestycji w ich rozwój najbardziej im odpowiada, a pracodawcy znacznie chętniej inwestują w e-learning niż w szkolenia stacjonarne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowujemy szkolenie w SCORM (Sharable Content Object Reference Model) pod firmy z wewnętrznymi platformami szkoleniowymi. Nasze zajęcia przede wszystkim:

  • są dopasowane do potrzeb pracowników i specyfiki firmy,
  • zostały stworzone z myślą o konkretnym kliencie i pod jego wytyczne,
  • oferują kompleksową dawkę wiedzy zebraną przez ekspertów,
  • są elastyczne dla pracowników (możliwość rozłożenia nauki w czasie) i komfortowe dla pracodawcy – spółki, które chcą szkolić wielu pracowników jednocześnie, mogą na bieżąco śledzić postępy w nauce czy zweryfikować wyniki testu końcowego.

Szkolenia specjalistyczne stworzone pod konkretne potrzeby firmy lepiej sprostają oczekiwaniom wymagającej kadry niż gotowe propozycje szkoleń otwartych – bez zbędnych zagadnień, które nie przyczynią się do poprawy jakości pracy czy elementów, których nie obejmuje specyfika danego przedsiębiorstwa. Wszystkie szkolenia przygotowujemy z odpowiednią starannością, w oparciu o aktualne przepisy i obowiązujące ustawy. Współpracujemy z ekspertami, którzy mają wieloletnie doświadczenie m.in. z zakresu prawa budowlanego, w dziedzinie gospodarki przestrzennej, gospodarki nieruchomościami oraz szacowania nieruchomości, rzeczoznawcami majątkowymi i certyfikowanymi trenerami biznesu.

Platforma szkoleniowa dla firm – dopracowane materiały, szybki dostęp

Nagrane przez nas w profesjonalnym studiu nagrań, wysokiej jakości materiały zostają podzielone na rozdziały a na końcu każdego mogą  znajdować  się pytania kontrolne. Całe szkolenie podsumowuje test, który składa się z kilkudziesięciu pytań. Tak przygotowany kurs czy szkolenie jest gotowe do przekazania klientowi. Klient może z łatwością umieścić materiał na wewnętrznej platformie szkoleniowej i przeszkolić pracowników. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałą komunikację między umieszczoną treścią a systemem, dzięki czemu kierownicy czy przełożeni mogą na bieżąco monitorować postępy. Odpowiednie zorganizowanie plików z podziałem na moduły, sekcje i lekcje znacząco usprawnia korzystanie. Nauka jest również przyjemniejsza dzięki przyjaznemu interfejsowi, intuicyjnej obsłudze i odpowiednim posortowaniu treści. Nasze szkolenia są tworzone tak, by można je praktycznie od razu udostępnić. Nowoczesne metody szkolenia pracowników zwiększają poziom zadowolenia, a także dają uczestnikom szansę na rozwój umiejętności w indywidualnym tempie.

Szkolenia specjalistyczne dla branży budowlanej i nieruchomości oraz sektora bankowego

Szkolenia szyte na miarę umożliwiają dopasowanie tematyki i zakresu zajęć do potrzeb kadry konkretnej firmy, w tym specjalistów z wieloletnim doświadczeniem czy długim stażem. Oferujemy szkolenia z kompetencji miękkich dla kadry menedżerskiej. Dzięki nim można usprawnić komunikację, przepływ informacji czy przekazywanie zadań. Jesteśmy w  stanie profesjonalnie przygotować szkolenia e-learningowe wraz z quizami dla pracowników z każdego tematu. Możemy stworzyć rozwiązania dla sektora bankowego, jak na przykład „Zarządzanie nieruchomościami – aspekty ustawowe, prawne i księgowe”, a także dla deweloperów, inwestorów i osób sprawujących samodzielne funkcje w budownictwie, pracujących w dużych firmach. Szkolenia specjalistyczne mogą obejmować takie zagadnienia jak kosztorysowanie robót budowlanych, ustawę deweloperską, prawo budowlane czy wspólnoty mieszkaniowe. Oferujemy dopasowane kursy zarządzania nieruchomościami, omawiamy warunki techniczne czy odpowiedzialność zarządcy.

Skontaktuj się z nami mailowo biuro@sbm-szkolenia.pl i powiedz, jakie szkolenie możemy przygotować dla Ciebie!

Chcesz dołączyć do szkolenia lub kursu? A może masz do nas pytania?

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi konsultanci i szkoleniowcy są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania.

Zobacz Kursy i szkoleniaKontakt z nami

Sprawdź również pozostałe artykuły

E-learning w SCORM pod LMS

E-learning w SCORM pod LMS

E-learning w SCORM pod LMS   E-learning w SCORM pod LMS Standard SCORM w platformie LMS Wykorzystanie SCORM w e-learningu Systemy e-learningowe wykorzystywane są od wielu lat przez firmy z różnorodnych branż. Początkowo do ich tworzenia używano różnych narzędzi,...

Szkolenia hybrydowe – poznaj ich zalety!

Szkolenia hybrydowe – poznaj ich zalety!

Szkolenia hybrydowe – poznaj ich zalety!   Czym są szkolenia hybrydowe? Organizacja szkoleń hybrydowych Jakie są korzyści ze szkolenia hybrydowego? Kursy hybrydowe to doskonała alternatywa dla klasycznych stacjonarnych szkoleń czy formy online. Pozwalają wygodnie...

Bądź na bieżąco z prawem budowlanym

Bądź na bieżąco z prawem budowlanym

Bądź na bieżąco z prawem budowlanym   Szkolenia z prawa budowlanego – dlaczego warto? Poznaj aktualne prawo budowlane! Dla kogo przewidziane jest szkolenie z prawa budowlanego? Samodzielna nauka wymaga zaangażowania, samodyscypliny i motywacji. Często w ferworze...