Szkolenia BIM

Poznaj ofertę naszych szkoleń i kursów BIM. Obecnie wszystkie spotkania odbywają się drogą online. 

najbliższe szkolenia i kursy:

Wycena BIM – praktyczne podejście do wyceny przykładowego obiektu

  • Retransmisja specjalistycznego szkolenia - ucz się kiedy chcesz !

BIM (ang. Building Information Modeling) to technologia, dzięki której można stworzyć model wspólny dla branż architektonicznych, instalacyjnych oraz konstrukcyjnych. Umożliwia wykorzystywanie informacji zawartych w modelu przez wszystkich uczestników, zaangażowanych w proces inwestycyjny, między innymi inwestora, wykonawcę i zarządcę. Technologia staje się coraz bardziej popularna. Dzięki stałemu i natychmiastowemu dostępowi do informacji o projekcie, harmonogramie i kosztach można znacząco usprawnić działanie w obszarze budownictwa. Szkolenie BIM da możliwość zdobycia wiedzy, której znajomość jest kluczem do sukcesu firmy.

Szkolenie BIM – co nas wyróżnia?

Kurs BIM to szkolenie przeznaczone dla osób chcących poznać podstawy i umiejętności potrzebne przy przyszłej pracy jako BIM-Manager. Celem oferowanego szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy oraz umiejętności nie tylko teoretycznych, ale i praktycznych przez doświadczonych specjalistów. Każdy uczestnik zrozumie mechanikę pracy na projektach – szkolenie BIM rozpocznie się od podstaw: spisywania dokumentów, ich analizy i tworzenia odpowiedzi na zapisy, które znajdują się w dokumentacji przetargowej. Nasze kursy prowadzi Kierownik Działu Informatyki w OWEOB. To wykształcony profesjonalista, który zajmuje się również warsztatami dla kosztorysantów. Warto zaufać ekspertowi, który swoją wiedzą chętnie podzieli się z kolejnymi uczestnikami kursu.

Szkolenie BIM – dla kogo?

Szkolenia są dedykowane studentom i absolwentom, przedsiębiorcom, inwestorom, projektantom, architektom, administracji publicznej, zarządcom nieruchomości, a także wszystkim osobom zainteresowanym tematyką BIM. Dzięki szkoleniu zdobędziesz niezbędną wiedzę związaną z pracą na projektach BIM. Każdy uczestnik będzie mógł zadać nurtujące go pytania. Udostępniamy również  materiały, które pomogą zapamiętać najważniejsze informacje.

Szkolenie BIM to dobra podstawa do dalszego zagłębiania się w tajniki tej technologii. Kluczowymi tematami poruszanymi na szkoleniu będzie działanie programów, skorzystanie z danych, a także generowanie widoków i analizowania modelu. Wszyscy uczestnicy ukończą szkolenie BIM z wiedzą, która pozwoli im na dalsze rozwijanie kompetencji w tym zakresie. Zapisz się na kursy, które obecnie prowadzimy!

Chcesz dołączyć do szkolenia! A może masz do nas pytania?

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi konsultanci i szkoleniowcy są do dyspozycji i chętnie doradzą przy wyborze odpowiedniego szkolenia i odpowiedzą na nurtujące pytania.

Zobacz SzkoleniaKontakt z nami