Szkolenia hybrydowe – poznaj ich zalety!

 

 1. Czym są szkolenia hybrydowe?
 2. Organizacja szkoleń hybrydowych
 3. Jakie są korzyści ze szkolenia hybrydowego?

Kursy hybrydowe to doskonała alternatywa dla klasycznych stacjonarnych szkoleń czy formy online. Pozwalają wygodnie powiększyć grupę uczestników, bez konieczności inwestowania kolejnych środków. Połączenie dwóch form prowadzenia zajęć dla firm niesie ze sobą wiele korzyści. Sprawdź, dlaczego warto postawić na właśnie taką formę warsztatów i gdzie szukać rzetelnie przygotowanych szkoleń.

Czym są szkolenia hybrydowe?

Szkolenia hybrydowe to zajęcia prowadzone przez eksperta, a uczestnicy biorą w nich udział zarówno w formie online, jak i stacjonarnie. To doskonałe rozwiązanie w przypadku firm, które zatrudniają zarówno pracowników na miejscu, jak i osoby, które pracują w terenie. Kursant może wybrać formę uczestniczenia w zajęciach, zgodnie z miejscem, w którym aktualnie przebywa. Cały czas ma kontakt z grupą, wykonuje te same zadania, może zadawać pytania i prowadzić dyskusję. Wszystkie ćwiczenia wykonuje analogicznie jak osoby na szkoleniu stacjonarnym.

Organizacja szkoleń hybrydowych

Szkolenia hybrydowe prowadzone są w kameralnych grupach przy wykorzystaniu formatu wideo. Uczestnicy mają ze sobą kontakt, a materiały dostają w formie elektronicznej. Połączenie oraz kamera są tak skonfigurowane, by uczestnicy widzieli zarówno eksperta, który prowadzi zajęcia, jak i pozostałych uczestników.

Jakie są korzyści ze szkolenia hybrydowego?

Szkolenia dla firm realizowane w formie blended learning umożliwiają nie tylko wygodne przyswajanie wiedzy, ale także dają możliwość interakcji, uczą współpracy w grupie i realizowania zadań w różnym środowisku. Poznaj korzyści płynące z uczestnictwa w dopasowanych szkoleniach!

Szkolenie stacjonarne – zalety dla uczestników:

 • Niewielka grupa, w której łatwo się skupić,
 • sala szkoleniowa w miejscu zatrudnienia (bez konieczności dojazdu) lub zewnętrzna, komfortowa sala szkoleniowa z zapewnionym posiłkiem,
 • Możliwość zadawania pytań, rozwiązywania problemów na bieżąco z ekspertem lub innymi uczestnikami,
 • Zrealizowany program taki sam dla wszystkich użytkowników.

Szkolenie zdalne – korzyści dla kursantów:

 • Możliwość uczestnictwa z dowolnego miejsca,
 • Stały kontakt z wykładowcą pozwalający na prowadzenie dyskusji, za pomocą mikrofonu jak i czatu,
 • Oszczędność czasu jak i pieniędzy na podróż do miejsca, w którym odbywa się szkolenie,
 • Zajęcia online , które łatwiej można dopasować do harmonogramu dnia.

Nowoczesne metody szkoleniowe –dopasowane do pracodawcy:

 • Możliwość uczestnictwa wszystkich osób z zespołu, także tych, które pracują zdalnie,
 • Kameralna grupa – wystarczy mała sala szkoleniowa, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze,
 • Jeden termin dla wszystkich pracowników,
 • Program dopasowany do grupy szkoleniowej, przygotowany pod konkretną firmę,
 • Elastyczność i spersonalizowane podejście do nauki,

Hybrydowe formy szkoleń to kompromis między organizacją warsztatów  w siedzibie firmy a zajęciami online po godzinach pracy. W SBM realizujemy tego typu kurs kosztorysowania budowlanego lub szkolenie z prawa budowlanego. Dopasowujemy je do potrzeb każdego klienta, dzięki czemu uczestnicy mają kompleksową wiedzę na tematy, które są dla nich najbardziej problematyczne. Odpowiednio przygotowane materiały dotyczące konkretnych zagadnień pozwalają utrwalić wiedzę. Zapraszamy www.sbm-szkolenia.pl ! U nas zawsze jesteś w pierwszym rzędzie.

Chcesz dołączyć do szkolenia lub kursu? A może masz do nas pytania?

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi konsultanci i szkoleniowcy są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania.

Zobacz Kursy i szkoleniaKontakt z nami

Sprawdź również pozostałe artykuły

E-learning w SCORM pod LMS

E-learning w SCORM pod LMS

E-learning w SCORM pod LMS   E-learning w SCORM pod LMS Standard SCORM w platformie LMS Wykorzystanie SCORM w e-learningu Systemy e-learningowe wykorzystywane są od wielu lat przez firmy z różnorodnych branż. Początkowo do ich tworzenia używano różnych narzędzi,...

E-learning szyty na miarę

E-learning szyty na miarę

E-learning szyty na miarę   Jakie powinny być szkolenia e-learningowe dla firm? Platforma szkoleniowa dla firm – dopracowane materiały, szybki dostęp Szkolenia specjalistyczne dla branży budowlanej i nieruchomości oraz sektora bankowego E-learning jest metodą...

Bądź na bieżąco z prawem budowlanym

Bądź na bieżąco z prawem budowlanym

Bądź na bieżąco z prawem budowlanym   Szkolenia z prawa budowlanego – dlaczego warto? Poznaj aktualne prawo budowlane! Dla kogo przewidziane jest szkolenie z prawa budowlanego? Samodzielna nauka wymaga zaangażowania, samodyscypliny i motywacji. Często w ferworze...