Szkolenia online – jakie, dla kogo i co warto o nich wiedzieć?

 1. Zalety szkoleń i kursów online!
 2. Dodatkowe atuty – FAQ
 3. Dlaczego SBM Centrum Szkolenia Ustawicznego ?

Profesjonalne szkolenia i kursy online pomagają zdobyć nowe kwalifikacje oraz zwiększyć przewagę konkurencyjną. Poszerzają i uaktualniają naszą wiedzę, umożliwiają zmianę ścieżki kariery oraz zwiększają szansę na zatrudnienie bądź awans. W SBM – Centrum Szkolenia Ustawicznego stale poszerzamy ofertę o dodatkowe kursy i szkolenia dla architektów, osób pełniących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie , studentów, deweloperów, organów administracji samorządowej jak i profesjonalistów związanych z rynkiem nieruchomości. W naszej ofercie każdy znajdzie odpowiedni pakiet zajęć, który sprosta jego wymaganiom. Prowadzimy kurs na uprawnienia budowlane, który cieszy się dużym uznaniem. Wszystkie materiały szkoleniowe powstają na podstawie aktualnych przepisów prawa, przy współpracy z ekspertami w swoich dziedzinach.

Warto nam zaufać! Na naszych szkoleniach jesteś zawsze w pierwszym rzędzie!

Zalety szkoleń i kursów online!

 1. Zasięg ogólnopolski – szczególnie dla firm z wieloma oddziałami. To świetna propozycja dla zespołów rozproszonych. Dodatkowo osoby z mniejszych miejscowości, zyskują możliwość rozwijania swoich kompetencji na takim samym poziomie, jak osoby z dużych miast. Wybierasz się w delegację lub będziesz przebywać za granicą? Szkolenia dla deweloperów, architektów, organów administracji samorządowej, zarządców czy osób pełniących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie przeprowadzone online dają Ci pełną swobodę. Do wzięcia udziału wystarczy jedynie urządzenie z dostępem do Internetu.

 

 1. Szkolenie bez granic – Forma warsztatów online nikogo nie dyskryminuje. Nasze szkolenia dla architektów, deweloperów czy profesjonalistów związanych z rynkiem nieruchomości pozwalają na dokształcanie się osobom z niepełnosprawnościami. Ofertę kierujemy do osób w każdym wieku i z różnym doświadczeniem zawodowym. To także doskonałe rozwiązanie dla świeżo upieczonych mam, które chcą się rozwijać, ale nie zawsze mają czas na wyjście z domu i przeorganizowanie dnia.

 

 1. Oszczędność czasu i pieniędzy – dzięki nam nie musisz nigdzie dojeżdżać! Szkolenia online dla firm pozwalają na swobodną naukę z domowego zacisza bądź swojego miejsca pracy.
  Dzięki temu można ograniczyć wydatki na bilety, paliwo, opłaty parkingowe, a także na noclegi. Szkolenia zwykle odbywają się w dużych miastach, co wiąże się z trudnością w znalezieniu  miejsca parkingowego oraz korkami. Szkoląc się w domu lub siedzibie firmy, oszczędzasz nerwy.

 

 1. Pełna mobilność i wygoda – połączenie możesz nawiązać z komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu, smartfona. Wystarczy tylko stabilny dostęp do Internetu… i gotowe! Gdy musisz się przemieścić w trakcie szkolenia, możesz przełączyć się na urządzenie mobilne.  Możesz uczyć się z każdego miejsca w kraju, jak i za granicą, popijając kubek swojej ulubionej kawy. Szkolenia online pozwalają skupić się w 100% na omawianych zagadnieniach – nie przeszkadza niewygodna sala czy gwar innych uczestników.

 

 1. Interaktywność – szkolenia, warsztaty, a także kurs przygotowawczy do uprawnień budowlanych to możliwość rozwiązywania testów, ankiet, śledzenia slajdów lub filmów instruktażowych, z których możesz robić notatki. Warsztaty np. z kompetencji miękkich odbywają się w podgrupach, a indywidualne konsultacje z wykładowcą, pozwalają rozwiać wszelkie wątpliwości. W każdej chwili możesz zadać pytanie zarówno głosowo, jak i przez czat szkoleniowy. Takie podejście pozwala na swobodną wymianę doświadczeń, poglądów między uczestnikami. Przekonaj się, jakie to inspirujące!

 

 1. Zielona strefa rozwoju – jesteśmy eko – materiały na szkolenia dla studentów budownictwa, deweloperów, zarządców, czy architektów są dostępne w formie elektronicznej. Z kolei zaświadczenie przesyłamy w formacie PDF.

Dodatkowe atuty szkoleń online - FAQ:

 • Muszę przerwać szkolenie, z powodu nagłego zdarzenia. Czy stracę resztę zajęć? – Ucząc się z nami, możesz jedynie zyskać. Większość naszych szkoleń jest nagrywana a później udostępniana uczestnikom. Dlatego będziesz mógł nadrobić stracony materiał. Nagrania dają również możliwość powtórki trudnych zagadnień.
 • Nie potrafię się połączyć, co zrobić? – Zapewniamy stałe wsparcie konsultanta, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces logowania i dołączania do szkolenia.
 • Czy dam sobie radę? – Boimy się tego czego nie znamy. Zarówno szkolenia online, kursy jak i warsztaty to świetna przygoda bez wychodzenia z domu. Nie potrzebujesz, żadnych dodatkowych aplikacji – po prostu klikasz w link. Sam decydujesz o tym, czy masz włączoną kamerkę i mikrofon.
 • Co w przypadku awarii platformy szkoleniowej? – zapewniamy dostęp do drugiej, alternatywnej platformy. W ciągu krótkiego czasu jesteśmy w stanie przełączyć się na nowy kanał i wznowić szkolenie.
 • Czy otrzymam zaświadczenie o udziale w zajęciach? Tak. Zaświadczenie wydawane po uczestnictwie w naszych szkoleniach online niczym nie odbiega od zaświadczeń wydawanych przez firmy organizujące szkolenia stacjonarne.
 • Czy otrzymam materiały? Tak. Nasi Wykładowcy dokładają wszelkich starań, aby materiały dla uczestników były rzetelne i pomocne.

Dlaczego SBM Centrum Szkolenia Ustawicznego?

Jesteśmy firmą opartą na bardzo solidnych fundamentach, oferującą usługi edukacyjne na wysokim poziomie i zarządzaną w oparciu o filozofię budowania długotrwałych relacji z Klientem.  Co nas wyróżnia:

 • Dbałość o Klienta – customer first!
 • Empatia i zrozumienie potrzeb szkoleniowych
 • Indywidualne podejście
 • Rzetelne przygotowanie i profesjonalizm
 • Sprawna organizacja i dbałość o szczegóły
 • Dostępność i elastyczność

Pamiętaj:

„Najważniejsze w życiu jest to, czego nauczysz się po tym, jak już wszystko wiesz …”

John Wooden

Poznaj nasze najnowsze szkolenia: https://sbm-szkolenia.pl/szkolenia/

Chcesz dołączyć do szkolenia lub kursu? A może masz do nas pytania?

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi konsultanci i szkoleniowcy są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania.

Zobacz Kursy i szkoleniaKontakt z nami