Szkolenia zamknięte – przepis na niezawodny, rzetelny i zgrany zespół

  1. SZKOLENIE = INWESTYCJA
  2. DLACZEGO WARTO ?
  3. ZALETY
  4. GDZIE NAS ZNALEŹĆ?

Szkolenie jest jedną z metod inwestowania w kapitał ludzki. W firmach mówiąc o inwestycjach, często myślimy o nowych technologiach, innowacyjnych rozwiązaniach, czy inwestowaniu w lepszy sprzęt. Zdarza się natomiast zapomnieć o najistotniejszym i najcenniejszym zasobie każdej firmy, którym są jej pracownicy.

Inwestowanie w kapitał ludzki wpływa na podniesienie wartości firmy, standardu i jakości pracy pracowników, jest sposobem na odkrycie nowych możliwości. A to wszystko dzięki umiejętnemu wykorzystaniu potencjału zespołu.

Rynek pracy nieustannie się zmienia i staje się coraz bardziej wymagający. Obok oczywistych kwestii finansowych, dla pracownika coraz ważniejsze są tzw. benefity. Jedną z kluczowych kwestii jest niezmiennie: możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz perspektywa rozwoju, dlatego gwarancja udziału w szkoleniach zamkniętych organizowanych przez firmę to doskonała zachęta. Pracodawca, który realnie spełnia tę obietnicę po prostu zyskuje. Różnego rodzaju szkolenia dla pracowników znajdziesz na naszej stronie. Przejrzyj pełną ofertę i zapisz swój zespół już dzisiaj!

SZKOLENIE ZAMKNIĘTE - DLACZEGO WARTO?

Uaktualnianie wiedzy, przystosowywanie się do znowelizowanych wymagań prawnych czy zdobywanie nowych umiejętności przez pracowników jest standardem według, którego nie można prawidłowo rozwijać przedsiębiorstwa. Przykładowo, kiedy zmieniają się przepisy ustawy Prawo budowlane często konieczne jest przeszkolenie całego zespołu. Zorganizowanie szkolenia zamkniętego dla całej załogi okaże się najlepszym sposobem, który pozwoli na oszczędność czasu jak i finansów.

Szkolenia dla pracowników stanowią inspirację i motywację do przełamania rutyny w pracy. Pozwalają nie tylko rozwinąć umiejętności, ale także często umożliwiają pozwalają odnaleźć odpowiednią drogę kariery. Warto pamiętać, że rozwijanie tzw. kompetencji miękkich jest szczególnie ważne. Z roku na rok umiejętności takie, jak: zdolności negocjacyjne, dobra organizacja pracy, skuteczna komunikacja, przywództwo, czy radzenie sobie ze stresem stają się coraz bardziej kluczowe, również w zawodach związanych z budownictwem. Warsztaty typu „Zarządzanie zespołem”, „Asertywna komunikacja”, „Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych” czy „Obsługa klienta”, będą doskonałym uzupełnieniem rozwoju osobistego pracowników.

Zaangażowany i zmotywowany zespół to klucz do sukcesu. Trudno jest skutecznie zarządzać, gdy nasz zespół nie wierzy w możliwość realizacji projektu lub nie posiada motywacji do działania. Szkolenia zamknięte dla firm to prawdziwe źródło wymiany doświadczeń, pozyskanie cennych przykładów i wysłuchanie wielu inspirujących historii przestawionych przez doświadczonych specjalistów w branżach.

ZALETY SZKOLEŃ ZAMKNIĘTYCH

  1. Czas i miejsce:

Szkolenie zamknięte dla firm może być zrealizowane w dogodnym, konkretnie wybranym, terminie. Miejscem szkolenia może być siedziba firmy klienta, wynajęta sala szkoleniowa lub… laptop. Coraz częściej duże podmioty, firmy z wieloma oddziałami, decydują się na organizację zamkniętego szkolenia online, co pozwala na zaoszczędzenie czasu, środków finansowych, a co najważniejsze, umożliwia wzięcie udziału w szkoleniu wszystkim pracownikom na terenie całego kraju w tym samym czasie.

  1. Zakres tematyczny i merytoryczny

Szkolenia zamknięte, często nazywane są szkoleniami szytymi na miarę. Umożliwiają dostosowanie materiału, jak i dobranie odpowiedniej osoby prowadzącej szkolenie/wykładowcy/eksperta do konkretnych potrzeb zamawiającego. Nie musimy się również martwić o poufność informacji podczas omawiania konkretnych spraw lub przypadków związanych z codzienną działalnością przedsiębiorstwa.

  1. Realizowanie strategii

Długoterminowa współpraca z firmą szkoleniową pozwala na realizację planów rozwojowych pracowników. Daje możliwość stworzenia wewnętrznego harmonogramu szkoleń, podzielenia szkoleń na etapy, rozwinięcie poruszanych zagadnień, aktualizację niezbędnej wiedzy, kompleksowe przeszkolenie zespołu, wdrożenie nowych rozwiązań.

GDZIE NAS ZNALEŹĆ?

Zapraszamy do współpracy! Można nas znaleźć zarówno na Facebooku jak i można odwiedzić naszą stronę www. Nasza firma dynamicznie się rozwija, w związku z czym nieustannie wzbogacamy naszą ofertę szkoleniową. Lista przykładowych tematów realizowanych w formie zamkniętej znajduje się tutaj.

Decydując się na organizację szkolenia z SBM CSU otrzymasz profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji!

 

Sprawdź możliwość zorganizowania szkolenia zamkniętego z SBM Centrum Szkolenia Ustawicznego :
https://sbm-szkolenia.pl/szkolenia-zamkniete/

 

 

 

Źródła:

Chcesz dołączyć do szkolenia lub kursu? A może masz do nas pytania?

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi konsultanci i szkoleniowcy są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania.
Zobacz Kursy i szkoleniaKontakt z nami