Intensywny kurs online „Uprawnienia budowlane – kompendium wiedzy”

Zapraszamy na unikatowy kurs online. Sesja jesienna 2021 !!!

N

sesje branżowe i wykłady "na żywo"

N

omawianie pytań egzaminacyjnych w czasie rzeczywistym

N

po zakończonym kursie elastyczny dostęp do nagranych wykładów

N

wiedza bezpośrednio od specjalistów z wieloletnim doświadczeniem z branży budowlanej

N

elektroniczny segregator z aktami prawnymi, komplet materiałów oraz zaświadczenie ukończenia kursu

Uprawnienia budowlane – przygotowanie do pisemnego i ustnego egzaminu

START:

15 października 2021 KURS ONLINE

Koszt uczestnictwa – 1290 zł

Cena kursu zwolniona z VAT

q

UWAGA !

 • dołącz do kursu w dowolnym momencie i ucz się aż do egzaminu

 • dowiedz się więcej 721-212-186

A

JEDYNE W SWOIM RODZAJU KURSY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE ! TYLKO U NAS:

Zajęcia na „żywo” ruszają 15 października 2021 (harmonogram poniżej), a po zakończonym kursie otrzymujesz elastyczny dostęp do nagranych wykładów, aż do dnia rozpoczęcia egzaminu! To wygodna forma przyswajania obszernej wiedzy – ucz się wtedy, kiedy masz na to czas!

Każda seria kursu jest przygotowana zgodnie z aktualnymi przepisami Prawa Budowlanego. W materiałach zostają uwzględnione nowelizacje, dzięki czemu możesz być pewien, że otrzymasz pomocny i aktualny zestaw pomocy naukowych. Zarejestruj się przez formularz, który znajduje się na dole strony! Wybierz profesjonalne kursy na uprawnienia budowlane!

KURS „UPRAWNIENIA BUDOWLANE” OBEJMUJE :

 • udział w zajęciach ONLINE na żywo od dnia 15 października (harmonogram poniżej)
 • udział w sesji branżowej dla Twojej specjalności na żywo – ONLINE (min wymóg 4 Uczestników z danej specjalności) – omówienie zagadnień na egzamin pisemny i ustny – odpowiedzi na pytania uczestników
 • pakiet materiałów w wersji elektronicznej: przykładowe testy, przykładowe pytania na egzamin ustny itp.
 • materiały z wykładów w wersji elektronicznej
 • wykaz 38 dla sesji jesiennej 2021 – elektroniczny segregator aktów prawnych (segregator z przykładowymi pytaniami testowymi – dla Twojej specjalności – z odpowiedziami i wskazaniem aktów prawnych)

DODATKOWO : Po zakończonym kursie Uczestnicy otrzymują możliwość powtórzenia materiału przed egzaminem. Dostęp do nagrań wykładów – plan wykładów – formuła „na żądanie” – w ramach poszczególnych modułów – zapewnia komfort uczenia się w dogodnym czasie

Ucz się kiedy chcesz ! Wygodna formuła retransmisji po zakończonym kursie.

A

KURS "Kompendium wiedzy" obejmuje :

Zajęcia w czasie rzeczywistym (ok. 37godzin) z najważniejszych zagadnień do egzaminu pisemnego jak i ustnego oraz dostęp do nagrań wykładów :

Prawo budowlane, warunki techniczne, normalizacja, wyroby budowlane, ochrona zabytków, geodezja, zagospodarowanie przestrzenne, geotechnika, dozór techniczny, KPA i elementy KC, BHP i inspekcja pracy, energetyka, przepisy p.poż.

+  sesje branżowe „na żywo” prowadzone przez ekspertów z danej specjalności : omawianie przykładowych testów oraz najważniejszych zagadnień do egzaminu ustnego.

HARMONOGRAM KURSU

 •  warsztaty branżowe dla min. 4 osób
 •  pozostałe specjalności – termin sesji branżowej do uzgodnienia z organizatorem
r

KURSY NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE - CO NAS WYRÓŻNIA :

N

Dbałość o Klienta - customer first !

N

Empatia i zrozumienie potrzeb szkoleniowych

N

Skrupulatnie przygotowane materiały dostępne w wersji elektronicznej: segregator aktów prawnych sporządzony dla Twojej specjalności, nagrania wykładów, przykładowe testy oraz pytania na egzamin ustny

N

Indywidulane podejście

N

Rzetelne przygotowanie i profesjonalizm

N

Sprawna organizacja i dbałość o szczegóły

N

Dostępność i elastyczność

r

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ !

Z uwagi na zajęcia branżowe w formie warsztatów liczba miejsc jest ograniczona.

UWAGA ! Wyjątkowo dla uczestników naszego kursu informujemy, że w przypadku niezakwalifikowania kandydata przez PIIB na egzamin w danej sesji lub nieprzystąpienia do egzaminu z uzasadnionych i udokumentowanych przyczyn losowych, proponujemy bezpłatne wsparcie przed następną sesją egzaminacyjną (zakres wsparcia do indywidualnego uzgodnienia).

 Kompleksowe, bezpieczne i wygodne przygotowanie do egzaminu państwowego

 • Program zgodny z wymogami POLSKIEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA
 • Najwyższa jakość merytoryczna i dydaktyczna
 • Wykłady i warsztaty branżowe prowadzone przez najwyższej klasy ekspertów doświadczonych nie tylko w przygotowywaniu do tego egzaminu, ale także w nauczaniu ONLINE (!!!), a wśród nich:

DR INŻ. JERZY DYLEWSKI

Jeden z czołowych ekspertów w dziedzinie prawa zamówień publicznych, praktyk i znakomity wykładowca prawa budowlanego, od lat współpracuje z samorządami zawodowymi w całym kraju

Bogdan Bodziony, radca prawny

Znakomity i doświadczony wykładowca. Specjalizuje się w zagadnieniach prawnych inwestycji budowlanych. Na kursie poprowadzi wykłady z zakresu KPA i KC.

I wielu innych wysoko cenionych ekspertów

Branże, z których Was przygotujemy to :

N

konstrukcyjno-budowlana

N

architektoniczna

N

sanitarna

N

elektryczna

N

drogowa

N

mostowa

N

kolejowa

N

telekomunikacyjna

Jak to działa?

N

Należy zarejestrować się na kurs online poprzez "Kartę zgłoszenia" lub "Formularz Kontaktowy", które są dostępne poniżej na tej stronie.

N

Płatności można dokonać przelewem na konto bankowe z dopiskiem: kurs/imię i nazwisko

Bank PKO BP S.A: 69 1020 1185 0000 4202 0303 4063
N

Otrzymasz obszerne materiały szkoleniowe, w tym elektroniczny segregator z aktami prawnymi, przykładowe testy, skrypt z zagadnieniami do egzaminu ustnego.

N

od 15 października bierzesz udział w sesjach wykładów na żywo oraz w sesjach branżowych dla Twojej specjalności

N

Wykłady prowadzą doświadczeni i najlepsi specjaliści

N

Po zakończeniu kursu otrzymasz możliwość powtórki materiału (harmonogram webinarów ułożonych w moduły )

N

Wystawiamy zaświadczenia ukończenia kursu

A

Kursy na uprawnienia budowlane – zdobądź dodatkowe kwalifikacje

Nasz kurs przygotowuje do zdania trudnego egzaminu państwowego przeprowadzanego przez Okręgowe Izby Inżynierów Budownictwa. Gwarantujemy ponad 37 h wykładów oraz warsztatów branżowych online prowadzonych na platformie ClickMeeting. W trakcie kursu każdy uczestnik ma możliwość zadawania pytań, pobierania udostępnionych plików, uczestniczenia w rozmowie, a także rozwiązywania ankiet lub testów. Kurs  podzielony jest na dwie części. Po zakończeniu etapu przygotowującego (część wykładowa), przeprowadzany jest egzamin wewnętrzny w formie testu samosprawdzającego, dzięki któremu można sprawdzić poziom swojej wiedzy podczas egzaminu pisemnego. W drugiej części następuje podział na grupy według specjalności. Testy są dokładnie omawiane, poruszone zostają zagadnienia, które dotyczą egzaminu ustnego, a także odbywają się konsultacje ze specjalistą konkretnej dziedzinie budownictwa. Warto skorzystać z oferty z profesjonalnego kursu i zdobyć dodatkowe uprawnienia w swojej branży!

R

Postaw na rzetelną wiedzę – kurs „Uprawnienia budowlane”

Jeżeli chcesz pełnić samodzielne funkcje w budownictwie, to kurs „Uprawnienia budowlane” pozwoli Ci usystematyzować wiedzę i przyswoić materiał w przystępny sposób. Po zakończonym kursie Uczestnicy otrzymują możliwość powtórzenia materiału przed egzaminem. Dostęp do nagrań wykładów online pozwala wrócić do omawianych zagadnień w ramach poszczególnych modułów w dowolnym momencie. Takie rozwiązanie zapewnia komfort uczenia się w dogodnym dla Ciebie czasie.

Postaw na profesjonalną pomoc i zapisz się już dzisiaj!

Zapisz się na KURS! Skorzystaj z formularza

p

W przypadku jakichkolwiek problemów z wypełnieniem formularza prosimy o kontakt z nami pod numerem tel.: (+48) 721 212 186 – lub pobranie i wpełnienie Karty Zgłoszenia i przesłanie jej drogą mailową do nas na adres: biuro@sbm-szkolenia.pl

Uczestnik

Podaj niezbędne dane kontaktowe. Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą drogą mailową w celu przekazania danych dostępowych do webinaru online.

Uwagi

Jeżeli chcesz przekazać nam dodatkowe informacje odnośnie uczestnictwa prosimy o wypełnienie poniższego pola z treścią wiadomości.

Osoba zgłaszająca

Do osoby zgłaszającej będą wysyłane wszelkie informacje organizacyjne związane ze szkoleniem.

Nabywca

Wypełnij dane podmiotu, który dokonuje rezerwacji szkolenia na który zostanie wystawiona faktura.

Dane do faktury

Prosimy o wypełnienie tej sekcji formularza jeżeli faktura będzie wystawiona na podmiot inny niż
Wybierz "Tak" jeśli udział w szkoleniu jest finansowany co najmniej w 70% ze środków publicznych. Wtedy cena szkolenia może być zwolniona z VAT.

Dane Uczestników

Podaj niezbędne dane osób, które będą uczestnikami szkolenia. Nasi konsultanci skontaktują się z uczestnikami drogą mailową w celu przekazania danych do logowania do webinaru.

Uwagi

Jeżeli chcesz przekazać nam dodatkowe informacje odnośnie uczestnictwa prosimy o wypełnienie poniższego pola.

Chcesz dołączyć do szkolenia! A może masz do nas pytania?

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi konsultanci i szkoleniowcy są do dyspozycji i chętnie doradzą przy wyborze odpowiedniego szkolenia i odpowiedzą na nurtujące pytania.

Zobacz SzkoleniaKontakt z nami