warsztaty praktyczne „Świadectwa charakterystyki energetycznej dla zaawansowanych”

Zapraszamy na specjalistyczny kurs  – wybierz termin

N

otrzymasz zaświadczenie ukończenia szkolenia

N

otrzymasz komplet materiałów drogą elektroniczną

Świadectwa charakterystyki energetycznej dla zaawansowanych

WARSZTATY PRAKTYCZNE W FORMIE E-LEARNING

terminy do wyboru poniżej

 

Warsztaty praktyczne zawierają przykład kompleksowego obliczania domu jednorodzinnego oraz lokalu usługowego. Wraz z przykładem omówiona jest funkcjonalność programu i możliwość skorzystania z dodatkowych opcji.

 • więcej informacji pod wykazem dostępnych terminów

KORZYŚCI I CELE UCZESTNICTWA W WARSZTATACH:

 

 • Poszerzenie wiedzy i umiejętności na zaawansowanym poziomie.
 • Doskonalenie praktycznych umiejętności.
 • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych i zwiększenie atrakcyjności na rynku pracy.
 • Przygotowanie do bardziej wymagających projektów.
 • Zdobycie zaawansowanej wiedzy potrzebnej do rozwoju kariery zawodowej.

WYBIERZ TERMIN WARSZTATÓW:

q

Warsztaty praktyczne w formie e-learningu - wygoda i elastyczność

 • Dostęp do platformy szkoleniowej na 4 dni !
 • Termin od 27 do 30 czerwca 2024r. (czw-nd)
 • Praktyczne warsztaty wykonywania świadectw energetycznych dla zaawansowanych
q

Warsztaty praktyczne w formie e-learningu - wygoda i elastyczność

 • Dostęp do platformy szkoleniowej na 4 dni !
 • Termin od 04 do 07 lipca 2024r. (czw-nd)
 • Praktyczne warsztaty wykonywania świadectw energetycznych dla zaawansowanych
q

Warsztaty praktyczne w formie e-learningu - wygoda i elastyczność

 • Dostęp do platformy szkoleniowej na 4 dni !
 • Termin od 11 do 14 lipca 2024r. (czw-nd)
 • Praktyczne warsztaty wykonywania świadectw energetycznych dla zaawansowanych

Nie znalazłeś powyżej dogodnego terminu warsztatów w formie e-learningu ? Napisz do nas: biuro@sbm-szkolenia.pl , a my znajdziemy dla Ciebie czas!

 • Dostęp do platformy szkoleniowej na 4 dni !
 • Termin ustalony indywidualnie !
 • Część teoretyczna + praktyczne warsztaty wykonywania świadectw energetycznych
 • Napisz do nas : biuro@sbm-szkolenia.pl . Po otrzymaniu maila , skontaktujemy się, aby ustalić  termin kursu.

WARSZTATY PRAKTYCZNE "ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ DLA ZAAWANSOWANYCH" OBEJMUJĄ:

 

1. BUDYNEK JEDNORODZINNY MIESZKALNY

 • Opracowanie świadectwa charakterystyki energetycznej budynku jednorodzinnego mieszkalnego przy użyciu programu ArCADia TermoCAD (+ warianty).
 • Eksport i wprowadzanie świadectwa charakterystyki energetycznej do Centralnego Rejestru Charakterystyki Energetycznej Budynku.

2. LOKAL USŁUGOWY

 • Opracowanie świadectwa charakterystyki energetycznej lokalu usługowego przy użyciu programu ArCADia TermoCAD.
 • Eksport i wprowadzanie świadectwa charakterystyki energetycznej do Centralnego Rejestru Charakterystyki Energetycznej Budynku.

 

* Uczestnicy otrzymają możliwość skorzystania z darmowej 28-dniowej licencji programu ArCaDia. 

* Nasze kursy odbywają się na platformie szkoleniowej opartej na przeglądarce internetowej. Do uczestnictwa niezbędne jest jedynie posiadanie aktualnej przeglądarki (polecana to Chrome, Safari) z dostępem do stabilnego Internetu. Kurs jest dostępny również dla urządzeń mobilnych (np. tablety).

* Aby w pełni skorzystać ze szkolenia warsztatowego, zalecamy posiadanie komputera z 2 ekranami lub 2 laptopów/tablet+laptop.
Jeden posłuży do monitorowania czynności wykonywanych przez wykładowcę, natomiast drugi do wykonywania ćwiczeń na zainstalowanym programie.

WARSZTATY PRAKTYCZNE SKIEROWANE SĄ DO:

 

 • Warsztaty dla zaawansowanych to program szkoleniowy dedykowany osobom, które posiadają już pewną wiedzę i doświadczenie w wykonywaniu świadectw charakterystyki energetycznej i chcą rozwijać się oraz doskonalić swoje umiejętności na jeszcze wyższym poziomie.

 

wykładowca :

Ekspert SBM Centrum Szkolenia Ustawicznego, posiada tytuł Executive MBA, jest absolwentem Politechniki Śląskiej oraz IAE Aix-Marseille Université przy współpracy z Gdańską Fundacją Kształcenia Managerów. Posiada licencję zawodową Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń.

Członek Zrzeszenia Audytorów Energetycznych.

Jest to przede wszystkim praktyk zarządzania projektami budowlanymi, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży projektowej. Zarządzał szeregiem strategicznych projektów oraz postępowań administracyjnych, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Zajmował się także przygotowywaniem inwestycji developerskich.
W ramach swojej obecnej działalności zawodowej, prowadzi nowoczesne, wielobranżowe biuro projektowe. Ponadto współpracuje z przedsiębiorcami przy pozyskiwaniu gruntów na określone cele.

Posiada kompleksową wiedzę – od etapu pozyskania nieruchomości gruntowej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie ukończonej inwestycji.
Jest osobą otwartą, komunikatywną, lubiącą dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego też prowadzi szkolenia, warsztaty i seminaria z zakresu Prawa budowlanego, Zarządzania projektem budowlanym, Cyfryzacji w budownictwie, Sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków.

 

ATUTY SBM CENTRUM SZKOLENIA USTAWICZNEGO

Rada Programowa

 • Do głównych zadań Rady Programowej należy wsparcie SBM CSU w poprawnym przygotowaniu szkoleń i kursów, zarówno pod względem organizacyjnym jak i dostosowania programu oraz doboru kadry dydaktycznej. Więcej : https://sbm-szkolenia.pl/rada-programowa/

Zaufanie i rzetelność

 • Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych – RIS: 2.14/00217/2020

Indywidualne podejście i dostępność

 • Staramy się dostosować do możliwośći i potrzeb naszych uczestników. Pracujemy od poniedziałku do piątku od 09:00 – 17:00, jednak potrafimy odpisać na sms nawet wieczorami i w weekendy. Kontakt do nas : (+48) 721 212 186 lub (+48) 737 337 284

Płatność po szkoleniu dla sektora publicznego

 • Odroczone terminy płatności dla sektora publicznego. Faktura wystawiana w dniu szkolenia.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

W jaki sposób zapisać się na kurs ?

Na kurs można zgłosić się poprzez wypełnienie formularza lub wypełnienie karty zgłoszenia i odesłanie na biuro@sbm-szkolenia.pl Formularz jak i karta zgłoszenia znajdują się na dole strony.

Czy moje zgłoszenie dotarło i czy jestem zapisany/a na szkolenie/kurs?

Zgłaszając się poprzez e-formularz system wygeneruje automatyczne potwierdzenie, które pojawi się na ekranie. Dodatkowo, za każdym razem, zgłoszenie potwierdzane jest przez naszego konsultanta. Otrzymasz wiadomość na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

Czy wystawiacie Faktury VAT?

Tak. Wypełnij formularz dla firm. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie przyjęcia na szkolenie oraz do 2ch dni roboczych fakturę pro-forma. W dniu kursu wystawimy i prześlemy Fakturę.

Czy mogę wziąć udział w szkoleniu/kursie jako osoba prywatna?

Tak. Prosimy o wypełnienie formularza dla osób prywatnych. Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia na listę uczestników, otrzymasz od nas dokument na podstawie którego możesz dokonać płatności za szkolenie/kurs na konto bankowe z dopiskiem: data lub nazwa szkolenia/imię i nazwisko uczestnika

Bank PKO BP S.A: 69 1020 1185 0000 4202 0303 4063  BIC SWIFT: BPKOPLPW

Czy do uczestnictwa w kursie online jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania?

Szkolenia odbywają się na platformie opartej na przeglądarce internetowej. Do uczestnictwa w szkoleniach niezbędne jest posiadanie aktualnej przeglądarki (polecana to Chrome) z dostępem do Internetu. Szkolenie jest dostępne również dla urządzeń mobilnych (smartfony,tabety itp.).

Uczestnicy kursu otrzymają link do zainstalowania programu ArCaDia- darmowa 28-dniowa licencja programu ArCaDia.

Wskazówka: Aby w pełni skorzystać ze szkolenia warsztatowego, zalecamy posiadanie komputera z 2 ekranami lub 2 laptopów/tablet+laptop. Jeden posłuży do monitorowania czynności wykonywanych przez wykładowcę, natomiast drugi do wykonywania ćwiczeń na zainstalowanym programie.

Co zawiera opłata za kurs?
 • udział w profesjonalnie przygotowanym kursie 
 • w pełni zrealizowany program kursu
 • zaświadczenie ukończenia specjalistycznego kursu
 • autorskie, obszerne materiały szkoleniowe
 • 28-dniową darmową licencję programu ArCaDia
 • opiekę poszkoleniową – mozliwość zadawania pytań do miesiąca od zakończenia szkolenia
Czy w trakcie szkolenia/kursu jest możliwość zadawania pytań wykładowcy? Czy sobie poradzę?

Tak. Uczestnicy mają możliwość zadawania pytań wykładowcy poprzez czat przez cały czas trwania szkolenia. Wykładowca odpowiada na pytania po zakończeniu omawianego działu. Można również dołączyć do rozmowy poprzez uzycie mikrofonu. Obsługa platformy szkoleniowej jest bardzo prosta i intuicyjna. 

Czy po ukończeniu szkolenia otrzymam zaświadczenie?

Tak. Po ukończeniu każdego naszego szkolenia Uczestnik otrzymuje zaświadczenie w formie elektronicznej na podany w zgłoszeniu adres e-mail. Istnieje również możliwość otrzymania zaświadczenia w formie tradycyjnej po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem.

Czy możliwa jest zmiana uczestnika po potwierdzeniu wpisania na listę uczestników?

Tak. Prześlij do nas na biuro@sbm-szkolenia.pl do 2ch dni roboczych przed planowaną datą szkolenia informację z danymi nowego uczestnika.

Czy można zrezygnować z udziału w szkoleniu/kursie, pomimo wysłanego zgłoszenia?

Tak. Rezygnacja z uczestnictwa w szkoleniu/kursie wymaga formy pisemnej. Rezygnację należy przesłać na adres e-mail biuro@sbm-szkolenia.pl nie później niż 3 dni robocze przed zaplanowanym terminem szkolenia/kursu w godzinach pracy biura. Pełny regulamin znajduje się w zakładce : https://sbm-szkolenia.pl/regulamin/

  Zapisz się na KURS! Skorzystaj z formularza

  p

  W przypadku jakichkolwiek problemów z wypełnieniem formularza prosimy o kontakt z nami pod numerem tel.: (+48) 721 212 186 – lub pobranie i wpełnienie Karty Zgłoszenia i przesłanie jej drogą mailową do nas na adres: biuro@sbm-szkolenia.pl

  Uczestnik

  Podaj niezbędne dane kontaktowe. Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą drogą mailową w celu przekazania danych dostępowych do webinaru online.

  Uwagi

  Jeżeli chcesz przekazać nam dodatkowe informacje odnośnie uczestnictwa prosimy o wypełnienie poniższego pola z treścią wiadomości.

  Osoba zgłaszająca

  Do osoby zgłaszającej będą wysyłane wszelkie informacje organizacyjne związane ze szkoleniem.

  Nabywca

  Wypełnij dane podmiotu, który dokonuje rezerwacji szkolenia na który zostanie wystawiona faktura.

  Dane do faktury

  Prosimy o wypełnienie tej sekcji formularza jeżeli faktura będzie wystawiona na podmiot inny niż
  Wybierz "Tak" jeśli udział w szkoleniu jest finansowany co najmniej w 70% ze środków publicznych. Wtedy cena szkolenia może być zwolniona z VAT.

  Dane Uczestników

  Podaj niezbędne dane osób, które będą uczestnikami szkolenia. Nasi konsultanci skontaktują się z uczestnikami drogą mailową w celu przekazania danych do logowania do webinaru.

  Uwagi

  Jeżeli chcesz przekazać nam dodatkowe informacje odnośnie uczestnictwa prosimy o wypełnienie poniższego pola.

  Chcesz dołączyć do szkolenia! A może masz do nas pytania?

  Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi konsultanci i szkoleniowcy są do dyspozycji i chętnie doradzą przy wyborze odpowiedniego szkolenia i odpowiedzą na nurtujące pytania.

  Zobacz SzkoleniaKontakt z nami