Wykorzystaj czas wakacyjny na zdobycie wiedzy

  1. Kursy e-learningowe
  2. Kurs przez internet – zalety
  3. Dedykowane szkolenia e-learningowe

Zbliżające się lato i okres wakacyjny to doskonały czas na zdobywanie nowej wiedzy i poszerzanie swoich kompetencji. Dedykowane szkolenia e-learningowe dopasowane do wykształcenia, rodzaju prowadzonej działalności, zawodu czy posiadanych uprawnień to najlepsze rozwiązanie dla pracowników. Sprawdź, dlaczego warto zadbać o swój rozwój!

Kursy e-learningowe

Wakacje to doskonały czas na rozwój swoich kompetencji. Nauka przez internet jest nie tylko wygodną formą, ale także daje dużą indywidualność. Przykładowo, sporządzaniem świadectw energetycznych budynków może zajmować się osoba, która ukończyła studia na określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 2014 r. o charakterystyce energetycznej budynków kierunkach i jest zainteresowana sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej budynków oraz lokali mieszkalnych. Przepisy obejmują zarówno tych, którzy uzyskali tytuł zawodowy inżyniera lub magistra inżyniera, a także architekta, architekta krajobrazu, czy inżyniera pożarnictwa. Świadectwa charakterystyki energetycznej mogą wystawiać również osoby, które posiadają uprawnienia budowlane jak i te które ukończyły studia podyplomowe związane z charakterystyką energetyczną budynków, wykonywaniem audytów energetycznych budynków, budownictwem energooszczędnym i odnawialnymi źródłami energii.

Kurs świadectwa charakterystyki energetycznej można wykonać bez wychodzenia z domu. Każdy otrzymuje dostęp do platformy na siedem dni (od poniedziałku do niedzieli), dzięki czemu może połączyć naukę z pracą zawodową.

Nasz kurs audytu energetycznego czy zarządzania nieruchomościami kierujemy również do przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych oraz zarządców nieruchomości, którzy w okresie letnim mają nieco więcej czasu na samorozwój.

Kurs przez internet – zalety

Kursy zawodowe przez internet, szczególnie w trakcie trwania i po pandemii stały się bardzo atrakcyjną formą nauki. Poznaj zalety e-learningu!

  • Nauka we własnym tempie – możesz realizować szkolenie e-learning zgodnie z programem, cofać się do poprzednich lekcji czy słuchać wykładów wtedy, kiedy masz chwilę czasu,
  • Oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy czy ustalanie konkretnych terminów,
  • Atrakcyjna forma przekazywania wiedzy – obraz, dźwięk, grafiki i animacje są starannie dopracowane, a forma przekazu bardziej czytelna dla odbiorcy. Modułowe ułożenie zagadnień sprzyja poruszaniu się po kursie i cofaniu do interesujących zagadnień,
  • Wygodnie i komfortowo – przy biurku lub na ulubionym fotelu czy podczas wyjazdu wakacyjnego – szkolenie e-learningowe tak, jak lubisz.

Dedykowane szkolenia e-learningowe

Wyjazdy techniczno-integracyjne w firmach największym zainteresowaniem cieszą się właśnie w okresie letnim. Ze względu na dobrą pogodę, długie dni i możliwość zorganizowania zajęć w plenerze, a często również zmniejszoną ilość zleceń pracodawcy decydują się poświęcić kilka dni na integrację pracowników lub doszkalanie.

Osoby pracujące zdalnie mogą uczestniczyć w zajęciach online, a reszta stacjonarnie. Z kolei kursy e-learningowe dedykowane dla sektora bankowego (m.in. zarządzanie nieruchomościami kurs) z pewnością pozwolą lepiej przygotować zespoły do pracy, a także zrozumieć najważniejsze aspekty ustawowe, prawne i księgowe.

Najwięcej korzyści przynoszą dedykowane szkolenia, skrojone na miarę potrzeb danego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz maila na biuro@sbm-szkolenia.pl i powiedz, jakie warsztaty pomogą rozwinąć Twoją firmę i podnieść kompetencje pracowników.

Chcesz dołączyć do szkolenia lub kursu? A może masz do nas pytania?

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi konsultanci i szkoleniowcy są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania.

Zobacz Kursy i szkoleniaKontakt z nami

Sprawdź również pozostałe artykuły

Nowe przepisy ustawy deweloperskiej

Nowe przepisy ustawy deweloperskiej

Nowe przepisy ustawy deweloperskiej   Nowa ustawa deweloperska - od kiedy obowiązuje? Zmiany w ustawie deweloperskiej Nowa ustawa deweloperska szkolenie Ustawa deweloperska w zmienionej formie została uchwalona w maju 2021 roku. W lipcu 2024 kończy się dwuletni...

Zorganizuj szkolenie zamknięte w plenerze

Zorganizuj szkolenie zamknięte w plenerze

Zorganizuj szkolenie zamknięte w plenerze Szkolenia zamknięte dla firm – poznaj zalety Ciekawe szkolenia dla pracowników poza miejscem pracy Szkolenia w plenerze to zawsze dobre rozwiązanie! Prowadzisz firmę budowlaną, jesteś deweloperem, inwestorem, a może zarządzasz...

E-learning w SCORM pod LMS

E-learning w SCORM pod LMS

E-learning w SCORM pod LMS   E-learning w SCORM pod LMS Standard SCORM w platformie LMS Wykorzystanie SCORM w e-learningu Systemy e-learningowe wykorzystywane są od wielu lat przez firmy z różnorodnych branż. Początkowo do ich tworzenia używano różnych narzędzi,...

Szkolenia hybrydowe – poznaj ich zalety!

Szkolenia hybrydowe – poznaj ich zalety!

Szkolenia hybrydowe – poznaj ich zalety!   Czym są szkolenia hybrydowe? Organizacja szkoleń hybrydowych Jakie są korzyści ze szkolenia hybrydowego? Kursy hybrydowe to doskonała alternatywa dla klasycznych stacjonarnych szkoleń czy formy online. Pozwalają wygodnie...