SZKOLENIA DLA PROFESJONALISTÓW ZWIĄZANYCH Z RYNKIEM NIERUCHOMOŚCI

 

  1. Co mówi ustawa o gospodarce nieruchomościami?
  2. Kompetencje zawodowe
  3. Szkolenia – dla kogo?
  4. Co nas wyróżnia?

Zawody nieruchomościowe obejmują szeroki katalog profesjonalistów, począwszy od geodetów, architektów, poprzez stanowiska związane z budową, zakupem, utrzymaniem, obrotem, wyceną, podziałem, aż po zarządzanie obiektem, które jest najdłuższym etapem życia obiektu. W trakcie tej fazy właściciel realizuje zaplanowane wcześniej cele. Coraz bardziej złożone przepisy i skomplikowane regulacje prawne stawiają duże wyzwania przed specjalistami działającymi na rynku nieruchomości.

Co mówi ustawa o gospodarce nieruchomościami?

Według Ustawy o gospodarce nieruchomościami zarządzanie nieruchomością polega na podejmowaniu decyzji i dokonywaniu czynności mających na celu zapewnienie racjonalnej gospodarki nieruchomością, a w szczególności:

 

  1. właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości;
  2. bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji nieruchomości;
  3. właściwej gospodarki energetycznej w rozumieniu przepisów prawa energetycznego;
  4. bieżące administrowanie nieruchomością;
  5. utrzymanie nieruchomości w stanie niepogorszonym zgodnie z jej przeznaczeniem;
  6. uzasadnione inwestowanie w nieruchomość.

Kompetencje zawodowe

Najwyżej cenioną cechą dobrego profesjonalisty na rynku nieruchomości jest uczciwość i etyka zawodowa prezentowana na najwyższym poziomie. Osoby wykonujące zawody nieruchomościowe mają szerokie prawa, a tym samym muszą wykazywać się ogromną odpowiedzialnością w swoim fachu. Niezbędna jest zatem wyjątkowa dbałość o ciągłe doskonalenie umiejętności zawodowych i rozwój osobisty.

Warto stale doskonalić zdolność zarządzania zasobami ludzkimi, ćwiczyć efektywne planowanie i dobrze organizowanie swojego czasu. Przydatna jest również umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz budowania długotrwałych relacji. W tym celu warto wybrać szkolenia pozwalające doskonalić kompetencje miękkie. Pełną ofertę znajdziesz tutaj: https://sbm-szkolenia.pl/szkolenia-miekkie/.

W ramach kompetencji zawodowych przede wszystkim wymagana jest aktualna wiedza z zakresu regulacji gospodarowania nieruchomościami, wyceny nieruchomości, kosztorysowania robót budowlanych oraz aspektów prawnych. Niezbędna jest również znajomość przepisów dotyczących zawierania umów z kontrahentami jak i w obszarze regulacji procesów budowlanych.

Jeżeli chcesz być skuteczniejszy i stale rozwijać kompetencje to warto skorzystać z oferty szkoleń, które z pewnością dostarczą odpowiednią dawkę wiedzy i pomogą doskonalić posiadane umiejętności. Sprawdź ofertę SBM CSU  i dołącz do grona zadowolonych kursantów!

 

Szkolenia – dla kogo?

Nasze „szkolenia nieruchomości” kierujemy do profesjonalistów powiązanych z rynkiem nieruchomości:

Specjaliści ds. najmu, Property Executive, Property, Facility i Asset Manager, specjaliści ds. przetargów, specjaliści ds. technicznej obsługi nieruchomości, konserwatorzy nieruchomości, administratorzy nieruchomości, doradcy ds. nieruchomości, konsultanci ds. nieruchomości, notariusze, agenci nieruchomości, deweloperzy, doradcy majątkowi, rzeczoznawcy majątkowi, doradcy hipoteczni, kierownicy i specjaliści ds. inwestycji budowlanych, kierownicy i specjaliści ds. pozyskiwania nieruchomości.

Jeżeli pracujesz w zawodzie związanym z rynkiem nieruchomości, to warto rozważyć udział w szkoleniu, które z pewnością pomoże jeszcze lepiej realizować swoje obowiązki. Rozwijanie kompetencji z pewnością pomoże w podejmowaniu kolejnych wyzwań zawodowych. Sprawdź pełną ofertę warsztatów, która znajduje się pod adresem: https://sbm-szkolenia.pl/zawody-zwiazane-z-nieruchomosciami/.

Co nas wyróżnia?

W SBM Centrum Szkolenia Ustawicznego doskonale zdajemy sobie sprawę, że ciągłe doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy ma szczególne znaczenie. Rozumiemy rynek i wyzwania, jakie ten stawia przed profesjonalistami, którzy wykonują zawody nieruchomościowe. Nasze szkolenia dla pośredników, zarządców, inżynierów prowadzą doświadczeni wykładowcy, wybitni specjaliści i eksperci w swoich dziedzinach, dlatego możesz być pewien, że przekażą aktualną wiedzę, zgodną z obowiązującymi przepisami. Większość naszych szkoleń jest nagrywana, a później udostępniana uczestnikom. Dzięki temu masz pewność, że nic nie umknie Twojej uwadze. Możesz wrócić do materiałów wtedy, kiedy masz taką potrzebę lub czas. Każde zajęcia przygotowujemy z najwyższą starannością. Materiały są skrupulatnie dopasowane do zagadnienia danych warsztatów. Nasi eksperci odpowiadają na pytania w trakcie sesji Questions&Answers. Spotkania odbywają się online, dlatego możesz wziąć w nich udział bez konieczności wychodzenia z domu czy biura. Nie musisz również dojeżdżać, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze, które możesz przeznaczyć na dalsze doskonalenie swoich kompetencji. Każdy z uczestników otrzymuje certyfikat udziału w szkoleniu w formie elektronicznej lub wydruku, jeżeli ma takie życzenie.

Nieustannie dbamy o naszych klientów i poszerzamy ofertę o nowe zagadnienia. Każda kolejna edycja to duża dawka zaktualizowanych przepisów, nowych pojęć i kompleksowo omówionych zagadnień, zaprezentowanych w przystępnej dla odbiorcy formie. Szkolenia dla zarządców nieruchomości, pośredników, inżynierów czy kosztorysantów to inwestycja w karierę zawodową!

Szukasz szkolenia z nieruchomości dla siebie lub swoich pracowników? Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i przedstawimy warunki udziału – biuro@sbm-szkolenia.pl.

 

Na naszych kursach, warsztatach i szkoleniach jesteś zawsze w pierwszym rzędzie!

Chcesz dołączyć do szkolenia lub kursu? A może masz do nas pytania?

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi konsultanci i szkoleniowcy są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania.

Zobacz Kursy i szkoleniaKontakt z nami