Zorganizuj szkolenie zamknięte w plenerze

  1. Szkolenia zamknięte dla firm – poznaj zalety
  2. Ciekawe szkolenia dla pracowników poza miejscem pracy
  3. Szkolenia w plenerze to zawsze dobre rozwiązanie!

Prowadzisz firmę budowlaną, jesteś deweloperem, inwestorem, a może zarządzasz oddziałem w banku i szukasz ciekawej formy szkoleń dla pracowników? W SBM Centrum Szkolenia Ustawicznego oferujemy atrakcyjne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Czasami klasyczne zajęcia w sali szkoleniowej nie odpowiadają zarówno zespołowi, jak i kadrze zarządzającej. Wychodzimy naprzeciw tym kursantom, którzy oczekują czegoś więcej! Sprawdź, dlaczego warto wybrać szkolenia zamknięte dla firm w formie zajęć plenerowych.

Szkolenia zamknięte dla firm – poznaj zalety

Inwestowanie w szkolenia zamknięte dla firm przynosi wiele korzyści. Poznaj zalety, które sprawiają, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na przeprowadzenie serii kursów czy szkoleń, które podnoszą kompetencje całego zespołu! Nasza oferta to przede wszystkim:

  • Dopasowanie zakresu tematycznego do aktualnych potrzeb firmy –  kursy można skroić na miarę każdej firmy, zarówno pod względem zakresu merytorycznego, jak i rodzaju czy formy. Dzięki temu szkolenie spełnia oczekiwania i założenia, odpowiada realnym potrzebom zespołu, co jest istotne zarówno dla rozwoju, jak i rozwiązywania problemów, które mogą się pojawić na przykład przy zmianach w przepisach.
  • Możliwość dopasowania czasu i miejsca do potrzeb firmy – szkolenia dedykowane można zorganizować zarówno w siedzibie firmy, jak i w innym, atrakcyjnym miejscu. Może to być plener czy nawet wyjazd integracyjny.
  • Oszczędność pieniędzy i czasu – inwestujesz środki w szkolenie, które przyniesie realne korzyści. Organizacją miejsca, przygotowaniem merytorycznych materiałów, prowadzeniem i koordynacją zajęć zajmuje się organizator.
  • Wartość merytoryczna – nasze szkolenia dla pracowników są tworzone w oparciu o obowiązujące akty prawne przez ekspertów, profesorów i wykładowców z różnych dziedzin.
  • Koncentracja na konkretnych problemach i celach – przekłada się na lepsze skupienie zespołu na pokonaniu konkretnych trudności, a następnie wdrożeniu nowych umiejętności przez wszystkich pracowników
  • Szeroka oferta – możemy przygotować zarówno kurs zarządzania nieruchomościami, szkolenie z ustawy deweloperskiej, szkolenia z kompetencji miękkich czy warsztaty z wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej lub audytu pod potrzeby termomodernizacji budynków.

Ciekawe szkolenia dla pracowników poza miejscem pracy

W SBM Centrum Szkolenia Ustawicznego tworzymy ciekawe szkolenia dla pracowników także poza miejscem pracy. Realizujemy program na przykład podczas wyjazdów integracyjnych czy delegacji. Możemy przygotować zajęcia w trakcie rejsu statkiem czy na przykład w plenerze. Zmiana otoczenia korzystnie wpływa na pracowników. Na zajęciach panuje inna atmosfera, łatwiej się skupić i rozróżnić zagadnienia. Szkolenia w plenerze sprzyjają również integracji całego zespołu. Przerwy między kolejnymi warsztatami sprzyjają rozmowom i wymianie doświadczeń. Jednocześnie obniżają poziom stresu, a spokojna okolica pozwala wypocząć.

W SBM możemy kompleksowo zorganizować warsztaty w plenerze z daleka od miasta! To doskonała okazja do połączenia integracji z nauką w ciekawej formie.

Szkolenia w plenerze to zawsze dobre rozwiązanie!

Szkolenia dedykowane w SBM Centrum Szkolenia Ustawicznego to przede wszystkim pełen profesjonalizm – od przygotowania materiałów do nauki, przez organizację miejsca, aż po detale. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, dlatego wszystko mamy zapięte na ostatni guzik. Współpracujemy z wykładowcami z wielu branż, dlatego zakres realizowanych tematów jest niezwykle szeroki – od szkoleń twardych typu ustawa deweloperska, proces budowlany, przez szkolenia AML i zarządzanie nieruchomościami aż warsztaty z kompetencji miękkich.

Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Wypełnij formularz na stronie, zadzwoń lub napisz do nas maila na adres biuro@sbm-szkolenia.pl!

Chcesz dołączyć do szkolenia lub kursu? A może masz do nas pytania?

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi konsultanci i szkoleniowcy są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania.

Zobacz Kursy i szkoleniaKontakt z nami

Sprawdź również pozostałe artykuły

Nowe przepisy ustawy deweloperskiej

Nowe przepisy ustawy deweloperskiej

Nowe przepisy ustawy deweloperskiej   Nowa ustawa deweloperska - od kiedy obowiązuje? Zmiany w ustawie deweloperskiej Nowa ustawa deweloperska szkolenie Ustawa deweloperska w zmienionej formie została uchwalona w maju 2021 roku. W lipcu 2024 kończy się dwuletni...

Wykorzystaj czas wakacyjny na zdobycie wiedzy

Wykorzystaj czas wakacyjny na zdobycie wiedzy

Wykorzystaj czas wakacyjny na zdobycie wiedzy Kursy e-learningowe Kurs przez internet – zalety Dedykowane szkolenia e-learningowe Zbliżające się lato i okres wakacyjny to doskonały czas na zdobywanie nowej wiedzy i poszerzanie swoich kompetencji. Dedykowane szkolenia...

E-learning w SCORM pod LMS

E-learning w SCORM pod LMS

E-learning w SCORM pod LMS   E-learning w SCORM pod LMS Standard SCORM w platformie LMS Wykorzystanie SCORM w e-learningu Systemy e-learningowe wykorzystywane są od wielu lat przez firmy z różnorodnych branż. Początkowo do ich tworzenia używano różnych narzędzi,...

Szkolenia hybrydowe – poznaj ich zalety!

Szkolenia hybrydowe – poznaj ich zalety!

Szkolenia hybrydowe – poznaj ich zalety!   Czym są szkolenia hybrydowe? Organizacja szkoleń hybrydowych Jakie są korzyści ze szkolenia hybrydowego? Kursy hybrydowe to doskonała alternatywa dla klasycznych stacjonarnych szkoleń czy formy online. Pozwalają wygodnie...