Interaktywne warsztaty „skuteczny handlowiec”

Zapraszamy na w pełni interaktywne warsztaty online

N

otrzymasz Zaświadczenie ukończenia szkolenia w formie elektronicznej i papierowej

N

zdobędziesz nowe umiejętności bezpośrednio od trenera z wieloletnim doświadczeniem

N

otrzymasz komplet materiałów drogą elektroniczną

q

UWAGA ! zapisy na warsztaty już zakończone

  • CHCIAŁBYŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W KOLEJNEJ EDYCJI ?  – ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY 721-212-186

Skuteczny handlowiec

q

Celem warsztatów jest przygotowanie uczestników do prowadzenia efektywnych działań sprzedażowych oraz wyposażenie w umiejętność posługiwania się wachlarzem najsku-teczniejszych taktyk komunikacyjnych, pozwalających skutecznie docierać do docelowej grupy klientów. Szkolenie dostarcza umiejętności w zakresie budowania wartości prezentowanej oferty, a także wyposaża uczestników w elementy obrony proponowanej ceny.

Zajęcia mają charakter warsztatowy. Kameralne grupy.

Trener wykorzystuje takie techniki pracy z grupą, jak:

  • praktyczne zadania grupowe,
  • dyskusje,
  • opisy sytuacji i przypadków,
  • scenki,
  • case study

Korzyści:

Dzięki tym warsztatom uczestnicy poznają strukturę rozmowy handlowej, zrozumieją składowe procesu decyzji zakupowych klienta.

Poprzez aktywne ćwiczenia nauczą się, w jaki sposób przygotować się prezentacji swojego produktu i firmy, również poznają zasady wizerunku biznesowego.

Część szkolenia poświęcona umiejętności pozyskiwania informacji od klienta dostarczy nowych umiejętności z zakresu właściwego badania potrzeb i motywów zakupu.

Kolejną korzyścią dla uczestników jest nauka radzenia sobie z obiekcjami i wątpliwościami klientów. Ponadto, nauczą się wyszukiwać, analizować i stosować przewagi konkurencyjne, dzięki czemu zbudują wyróżniającą się wartość swojej oferty.

Osoby uczestniczące w szkoleniu zdobędą umiejętności z zakresu unikania negatywnych wypowiedzi oraz skutecznej komunikacji interpersonalnej. Dowiedzą się również, jakimi sposobami mogą bronić swoją cenę, dzięki czemu będzie osiągną większą dochodowość.

Dzięki uczestnictwu w przygotowanych scenariuszach rozmów handlowych, dokonają wdrożenia i analizy poznanej wiedzy i umiejętności.

wykładowca :

CERTYFIKOWANY TRENER BIZNESU

Absolwent zarządzania i finansów dwóch uczelni. Licencjonowany trener Structogram® Training System, metodologii bazującej na analizie biostrukturalnej. Konsultant modelu psychometrycznego MTQ48, badającego odporność psychiczną, wykorzystywanego w pracy z wydajnością i efektywnością. Na jego podstawie prowadzi sesje rozwojowe. Wykłada na wyższych uczelniach i seminariach biznesowych. Specjalizuje się w sprzedaży, zarządzaniu zasobami ludzkimi, marketingu. Podczas 23 lat pracy w międzynarodowych instytucjach oraz własnej działalności zebrał doświadczenie w obszarze rekrutacji, sprzedaży, zarządzania i coachingu. Wdrażał i szkolił pracowników z zakresu technik aktywnej sprzedaży, rozwoju kompetencji osobistych.

Członek Stowarzyszenia Polish Society for Training & Development

Zapisz się na warsztaty! Skorzystaj z formularza

p

W przypadku jakichkolwiek problemów z wypełnieniem formularza prosimy o kontakt z nami pod numerem tel.: (+48) 721 212 186 – lub pobranie i wpełnienie Karty Zgłoszenia i przesłanie jej drogą mailową do nas na adres: biuro@sbm-szkolenia.pl

Uczestnik

Podaj niezbędne dane kontaktowe. Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą drogą mailową w celu przekazania danych dostępowych do webinaru online.

Uwagi

Jeżeli chcesz przekazać nam dodatkowe informacje odnośnie uczestnictwa prosimy o wypełnienie poniższego pola z treścią wiadomości.

Osoba zgłaszająca

Do osoby zgłaszającej będą wysyłane wszelkie informacje organizacyjne związane ze szkoleniem.

Nabywca

Wypełnij dane podmiotu, który dokonuje rezerwacji szkolenia na który zostanie wystawiona faktura.

Dane do faktury

Prosimy o wypełnienie tej sekcji formularza jeżeli faktura będzie wystawiona na podmiot inny niż
Wybierz "Tak" jeśli udział w szkoleniu jest finansowany co najmniej w 70% ze środków publicznych. Wtedy cena szkolenia może być zwolniona z VAT.

Dane Uczestników

Podaj niezbędne dane osób, które będą uczestnikami szkolenia. Nasi konsultanci skontaktują się z uczestnikami drogą mailową w celu przekazania danych do logowania do webinaru.

Uwagi

Jeżeli chcesz przekazać nam dodatkowe informacje odnośnie uczestnictwa prosimy o wypełnienie poniższego pola.

Chcesz dołączyć do szkolenia! A może masz do nas pytania?

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi konsultanci i szkoleniowcy są do dyspozycji i chętnie doradzą przy wyborze odpowiedniego szkolenia i odpowiedzą na nurtujące pytania.

Zobacz SzkoleniaKontakt z nami