Kosztorysowanie robót budowlanych – dlaczego warto zrobić kurs?

 

  1. Kosztorysowanie prac budowlanych – poszerz swoją wiedzę!
  2. Kosztorysowanie w budownictwie
  3. Kurs kosztorysowania robót budowlanych – sprawdź sam!

Kosztorys budowlany to szczegółowy dokument, który przedstawia przewidywane koszty związane z realizacją projektu budowlanego. Jest niezbędny w planowaniu, zarządzaniu i kontroli finansowej projektów budowlanych. W dokumencie znajduje się również przewidywany czas pracy czy ilość potrzebnych do wykorzystania materiałów. Do przygotowania kosztorysu niezbędna jest znajomość branży, realiów rynku oraz administracji i zarządzania. Wybierz skrojony na miarę Twoich potrzeb kurs kosztorysowania budowlanego!

Kosztorysowanie prac budowlanych – poszerz swoją wiedzę!

Kosztorysant budowlany to osoba, która w świetle prawa nie musi mieć odpowiednich uprawnień do wykonywania tego zawodu, ale powinna mieć szeroką wiedzę i kompetencje, gdyż ponosi odpowiedzialność za ewentualne błędy. Najlepiej by była to osoba, która posiada wykształcenie co najmniej średnie techniczne w zakresie budownictwa, architektury, energetyki czy inżynierii środowiska. Wykonywanie kosztorysów budowlanych to trudne zadanie, dlatego zanim przystąpisz do samodzielnej pracy, skorzystaj z dostępnej wiedzy i wybierz się na szkolenie online. Dobrze skrojone kursy, które obejmą kosztorysowanie prac budowlanych dadzą Ci nie tylko teoretyczne podstawy, ale także narzędzia do pracy w programach i do dalszego rozwoju.

Kosztorysowanie w budownictwie

Szkolenie „Kosztorysowanie w budownictwie” jest prowadzone w formie online, dzięki czemu możesz uczestniczyć w zajęciach na odległość i zaoszczędzić czas na dojazdach. W trakcie trwania szkolenia uczestnikom na każdym etapie przewodzi ekspert SBM Centrum Szkolenia Ustawicznego z wieloletnim doświadczeniem. Odpowiednio ułożony plan zajęć, dopracowane materiały i ułatwiają przyswajanie wiedzy.  Kursy i szkolenia online pozwalają na poszerzanie swoich kompetencji zawodowych bez konieczności wychodzenia z domu! Warto wiedzieć, że kosztorysowanie robót budowlanych to przyszłościowe zajęcie! Warto spróbować swoich sił!

Kurs kosztorysowania robót budowlanych – sprawdź sam!

Kurs kosztorysowania robót budowlanych online i przygotowanie do pracy z programem (Norma pro, Norma expert) pozwala pod okiem eksperta poznać, zrozumieć i przećwiczyć wszystkie ważne zagadnienia w procesie tworzenia kosztorysu. W trakcie szkolenia poznasz podstawowe definicje, funkcje i cele, rodzaje rozliczeń robót budowlanych i kosztorysów, a także podstawy ich sporządzania. Dowiesz się również, jak formułować ryzyko, uwzględnić zysk czy oszacować wysokość zamówienia na roboty budowlane. Kurs skierowany jest do osób, które chcą lub już zajmują się sporządzaniem oraz sprawdzaniem kosztorysów. Umożliwia podniesienie kwalifikacji zawodowych, rozwinięcie kolejnych umiejętności, a także otworzenie sobie furtki do dalszej kariery. Kurs kosztorysowania robót budowlanych pozwala również poznać program do sporządzania dokumentu. Dzięki szkoleniu poznasz metody kalkulacji uproszczonej i szczegółowej czy dowiesz się, jak poprawnie sprawdzić kosztorys budowy domu.

Kurs kosztorysowania z certyfikatem potwierdzającym uczestnictwo w szkoleniu pozwala lepiej poznać branżę i rozwinąć swoje kompetencje. Wielu pracodawców chętnie zatrudnia osoby, które swoje umiejętności mogą potwierdzić odpowiednim zaświadczeniem. Jako osoba, która zna podstawy kosztorysowania robót budowlanych możesz znaleźć zatrudnienie w instytucjach publicznych, prywatnych firmach, pracowniach projektowych czy biurach nieruchomości.

Chcesz dołączyć do szkolenia lub kursu? A może masz do nas pytania?

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi konsultanci i szkoleniowcy są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania.

Zobacz Kursy i szkoleniaKontakt z nami

Sprawdź również pozostałe artykuły

E-learning w SCORM pod LMS

E-learning w SCORM pod LMS

E-learning w SCORM pod LMS   E-learning w SCORM pod LMS Standard SCORM w platformie LMS Wykorzystanie SCORM w e-learningu Systemy e-learningowe wykorzystywane są od wielu lat przez firmy z różnorodnych branż. Początkowo do ich tworzenia używano różnych narzędzi,...

Szkolenia hybrydowe – poznaj ich zalety!

Szkolenia hybrydowe – poznaj ich zalety!

Szkolenia hybrydowe – poznaj ich zalety!   Czym są szkolenia hybrydowe? Organizacja szkoleń hybrydowych Jakie są korzyści ze szkolenia hybrydowego? Kursy hybrydowe to doskonała alternatywa dla klasycznych stacjonarnych szkoleń czy formy online. Pozwalają wygodnie...

E-learning szyty na miarę

E-learning szyty na miarę

E-learning szyty na miarę   Jakie powinny być szkolenia e-learningowe dla firm? Platforma szkoleniowa dla firm – dopracowane materiały, szybki dostęp Szkolenia specjalistyczne dla branży budowlanej i nieruchomości oraz sektora bankowego E-learning jest metodą...